Малехівська сільрада розіграла 3 мільйони на стадіон між «рідними» фірмами

15 Квітня 2013

Малехівська сільрада Жовківського району Львівської області 5 квітня за результатами тендеру уклала угоду з корпорацією «Галтрансрембуд» на будівництво відпочинкового комплексу вартістю 3,29 млн грн. Про це повідомляють «Наші Гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель.

До кінця 2015 року у селі Малехів мають побудувати стадіон, відпочинковий літній майданчик та дитячий майданчик, з підведенням комунікацій, озелененням і благоустроєм території. Планується, що роботи будуть фінансують з трьох бюджетів – обласного, районного і місцевого.

У жовтні минулого року Малехівська сільрада вже підписувала з «Галтрансрембудом» договір на будівництво цього ж комплексу за 3,84 млн грн. Даних про скасування старої угоди на «ВДЗ» немає.

Володимир Сеньковський,  сільський голова Мелехова, в коментарі «Н.Г. Львів» розповів, що роботи минулого року так і не розпочалися через брак коштів. Проведення нового тендеру пов’язано з тим, що проектантам вдалось здешевити проект за рахунок нових технологій і відмови від побудови капітальної споруди. В цілому технічне завдання торішньої та нинішньої закупівель співпадають.

Засновниками фірми «Галтрансрембуд» є дві компанії: ПП «Крижавнівський і компанія» Михайла Крижанівського та Ігоря Сороківського, а також  ПП «Кригон» Романа Гонсьора та Дмитра Романенка. Разом з тим, від заснування корпорації у 2009 р. і до кінця грудня минулого року до складу її співвласників входило ТзОВ – фірма «Метрополіс» – єдиний конкурент «Галтрансрембуду» на цьому конкурсі. З 2005 по 2012 р. до складу її засновників входила зокрема Любов Крижанівська.

За даними «ВДЗ», на сьогодні з корпорацією укладено угод на загальну суму 15,76 млн грн., скільки з них освоєно – невідомо.

Як вже повідомляли «Н.Г. Львів», у Малехові проживає близько 3 тисяч людей і вже є невелике поле для футболу.