Прокуратура відсудила пеню у батька мера Сколе, бо той вчасно не розрахувався за куплену ділянку

02 Квітня 2013

Господарський суд Львівської області вирішив стягнути з приватного підприємця Богдана Москаля 2,5 тис. грн пені за прострочення зобов’язання зі сплати коштів за викуплену землю у Сколе та 141 грн судового збору. Про це повідомляється в Єдиному державноу судовому реєстрі.

Богдан Москаль — батько міського голови Сколе Володимира Москаля. Як повідомляється у рішенні, у листопаді 2011 року між Сколівською міською радою та підприємцем було укладено договір купівлі-продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення площею 0,10 га за 42,8 тис. грн та 0,36 га за 144,7 тис. грн.

Відповідно до договору він мав розрахуватися за землю у п’ятимісячний термін з дати укладення договору, тобто до 1 квітня 2012 року включно. До цього терміну підприємець сплатив лише 64,2 тис. грн. Відтак прокурор Сколівського району нарахував пеню за прострочення у розмірі майже 31 тис. грн.

30 травня 2011 року міська рада пішла на зустріч батькові мера і внесла зміни до договору так, що гроші за продаж ділянки площею 0,36 га дозволялося сплатити на три місяці пізніше.

Разом з тим, суд вказав, що розрахунок пені, проведений прокурором, є не вірним. Тому із 31 тис. грн пеню зменшили до 2,5.

Як уже повідомляли “Н.Г. Львів” батько міського голови Сколе Богдан Москаль нещодавно відсудив у КП “Сколівське житлово-комунальне господарство” 178,5 тис. гривень боргу. Більше на цю тему читайте тут.