«Галнафтогаз» Антонова платитиме за оренду землі в 6,5 разів більше

01 Квітня 2013

Господарський суд Львівської області повністю задовольнив позовні вимоги Жидачівської міськради до ПАТ “Концерн “Галнафтогаз” щодо внесення змін до договору оренди землі. Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У рішенні суду повідомляється, що у 2007 році між Жидачівською міською радою та ВАТ “Концерн “Галнафтогаз” було укладено договір оренди земельної ділянки загальною площею 0,97 га за адресою вул. Д. Галицького, 78. Вартість оренди 28,9 тис. грн за рік.

Однак у 2011 році Жидачівська міськрада рішенням затвердила нові ставки орендної плати за землю. Відтак звернулася до “Галнафтогазу” з листом про погодження розрахунків розміру орендної плати на 2012 рік, а також про внесення змін у договір оренди. Однак компанія не відреагувала.

Суд вирішив внести зміни до договору, відповідних до яких рік оренди земемельної ділянки тепер коштуватиме 189,5 тис. грн. “Концерн “Галнафтогаз” також має сплатити 1,2 тис. грн судового збору.

Президентом та головою наглядової ради ПАТ “Концерн “Галнафтогаз” є Віталій Антонов, який посідає 51-е місце у рейтингу найбагатших українців за версією Forbes”