Сколівські комунальники заплатять батькові міського голови 178 тисяч

28 Березня 2013

Батько міського голови Сколе Богдан Москаль відсудив у комунального підприємства “Сколівське житлово-комунальне господарство” 178,5 тис. гривень боргу. Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Зокрема ухвалою Господарського суду Львівської області затверджено мирову угоду, згідно з якою комунальники погодилися не лише повернути приватному підприємцю 178,5 тис. грн боргу, а й 3,6 тис. грн судового збору.

ФОП Богдан Москаль здавав в оренду КП «Сколівське житлово-комунальне господарство» сміттєві баки і транспортні засоби. Спочатку за договором оренда смітника коштувала 1 грн/міс. Однак через 4 місяці до договору уклали додаток, і смітники орендували вже по 62 грн/міс. За таким же принципом оренда ЗІЛ-131 коштувала 1 грн в місяць, а згодом ціна становила вже 5590 грн в місяць. Окрім того комунальники орендували сміттєвоз МАЗ-5335 спочатку по 7,5 тис. грн щомісяця, пізніше – по 9,5 тис. грн.

В ухвалі вказано, що вона набирає законної сили з моменту її винесення і дійсна для пред’явлення до виконання протягом одного року з наступного дня після набрання нею законної сили.

Міським головою Сколе є Володимир Москаль. На сайті міської ради зазначено, що його батьком є Богдан Москаль.