«Альткомкиївбуд» вимагає від Львова 4 мільйони гривень через коливання курсу євро

06 Березня 2013

ТОВ «Альткомкиївбуд» вимагає стягнути з Управління капітального будівництва Львівської міської ради 4,3 млн гривень. Слухання справи відбудеться 19 березня у Господарському суді Львівської області. Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Як пояснила Гелена Пайонкевич, начальник юридичного управління Львівської міської ради, йдеться про сплату курсових різниць, що виникли при купівлі проекту будівництва стадіону «Арена-Львів». За попередніми оцінками юриста, згідно з представленими платіжними дорученнями і оцінкою коливання курсу євро, виставлена сума є дещо завищеною. Крім того, цілісний майновий комплекс «Арена –Львів» мерія передала на державний баланс.

Компанія «Альткомкиївбуд» перша в рейтингу компаній, які найбільше заробили на будівництві львівських об’єктів під час підготовки та проведення чемпіонату “Євро-2012”. Вона отримала шість замовлень на загальну суму 1,86 млрд гривень. «Альткомкиївбуд» входить у число компаній, дотичних до Фінансово-промислової групи «Альтком». Директор «Альткомкиївбуду» Андрій Колоцей також керує ТОВ «Донбассжилстрой» – підрозділом ФПГ «Альтком». Основними власниками «Альт­кому» є донецькі бізнесмени Олександр Тисленко та Сергій Павлічев (депутат від Партії регіонів у Донецькій міськраді).