Виконком для поліпшення сервісу купив податківцям 3D-телевізор, переплативши 20 тисяч (фото)

25 Лютого 2013

Плазма, котра покращує сервіс у податковій.                          www.spaceguy7us.wordpress.com

Виконавчий комітет Львівської міськради придбав без конкурсу обладнання на 200 тис. грн та передав у безоплатне користування терміном на 20 років Державній податковій службі у Львівській області. Про це стало відомо з відповіді виконкому на запит “Наших грошей. Львів”.

З метою поліпшення сервісу обслуговування платників податків” за кошти тих же платників податків у ТОВ “Техніка для бізнесу” придбали 27 комп’ютерів по 3,6 тис. грн кожен.

Також у ТОВ “Альтинет” замовили комутаційне обладнання (один комутатор за 22 тис. грн та ще два – по 11 тис. грн) і панель великої діагоналі (фактично телевізор) SHARP LC-70LE835 за 58,8 тис. грн.

Згідно цін в інтернет-магазинах, такий рідкокристалічний телевізор (з LED-підсвіткою, 3D, діагоналлю 178 см) коштує від 31,5 тис. грн до 38 тис. грн, відтак переплата склала мінімум 20 тис. грн.

Безоплатна передача податківцям вищезгаданого майна відбулася згідно “Програми поліпшення сервісу обслуговування платників податків у м. Львові”, затвердженої минулорічною ухвалою.