Сокальські чиновники мають секрет від Мінекономрозвитку: вони знають, де купити масло за 39 гривень

19 Лютого 2013

Виконком Сокальської міськради, Пустомитівська центральна районна лікарня та управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Стрийської райдержадміністрації замовили понад 8,5 тисяч кілограм вершкового масла за цінами від 39 до 62 гривень за кілограм. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Найдешевше масло вдалось купити чиновникам у Сокалі. Вони замовили для дошкільних закладів масло (без рослинних добавок, жирністю не менше 72,5%) у ТОВ “Гірна” по 38,9 грн/кг. Натомість Пустомитівська центральна районна лікарня обрала вершкове масло (жирн. 72%) по 59 грн/кг у ПП “Гранд Еліт Продукт”, а управління з питань освіти, сім’ї, молоді та спорту Стрийської райдержадміністрації — по 62,5 грн/кг у підприємця Гірника Г.І.

Така різниця в ціні дивує також з огляду на дані моніторингу цін на соціально значущі товари Міністерства економічного розвитку та торгівлі. Середня роздрібна ціна на вершкове масло (жирн. 72-73%) у Львівській області у лютому 2013 року становила 57,21 грн/кг, а у січні — 56,52 грн/кг.

У всіх випадках постачання масла відбуватиметься протягом 2013 року.