Сихівський та Залізничний райони приберуть за 20 мільйонів

12 Лютого 2013

Сихівська та Залізнична райадміністрації Львівської міськради за результатами відкритих торгів замовили послуг з санітарного очищення (ручне, механічне прибирання, виготовлення піскосуміші тощо) на понад 20 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

У тендері Залізничної райадміністрації у 13 із 14-ти лотів перемога дісталася комунальним підприємствам (послуг на майже 8 млн 683 тис. грн). І лише в одному лоті ТОВ “Лев” отримало замовлення на майже 1,5 млн грн. За інформацією SMIDA, власниками фірми є Ганна Прокопів та Марія і Володимир Рудницькі.

Натомість у Сихівській РДА більшість замовлень дістались приватникам. Комунальникам перепав лише 1 млн 409,5 тис. грн з майже десяти мільйонів замовлення на Сихові. Найбільше отримає група компаній Володимира Возного “Паркбуд” (ПП “Паркбуд-Плюс”, ДП “Парк-Плюс-Сервіс”, ПП “Паркбуд”) – майже 5,5 млн грн. На другому місці — ТОВ “АПП “Львівське” братів Дубневичів — 2 млн 850 тис. грн, на третьому — ТОВ “ЖЕП Стимул-Сихів” – лише 166 тис. грн.

Послуги в обидвох районах надаватимуть до кінця року.