Андрій Котельник – боксер і депутат Рівненської облради, побудує будинок у Львові

29 Січня 2013

Львівська міська рада надала відомому львівському боксеру Андрію Котельнику земельну ділянку площею 10 соток на вул. М. Колодзінського (Сихівський район) для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку за рахунок земель житлової та громадської забудови.

З проханням надати йому земельну ділянку під будівництво Андрій Котельник звернувся до Львівської міської ради 07 вересня 2012 року.

З 5 листопада 2010 року Котельник є чинним депутатом Рівненської обласної ради, обраний по багатомандатному виборчому округу від ВО «Свобода».

Андрій Котельник – заслужений майстер спорту України з боксу, 5-ти разовий Чемпіон України, Чемпіон Європи, срібний призер XXVII-их Олімпійських ігор в Сіднеї (2000 р.), 3-х разовий чемпіон світу серед боксерів – професіоналів за версією WBA, в 2000 та 2008 рр. нагороджений орденом «За заслуги перед Батьківщиною» III та ІІ ступеню. З серпня 2004 року – президент та співзасновник Благодійного фонду Андрія Котельника. Співзасновник промоутерської компанії «АК1». Радник голови Львівської обласної ради з питань спорту.