Суд зобов’язав “Експрес” повернути 9,5 млн грн колишньому співробітнику (ОНОВЛЕНО. Постанова)

23 Січня 2013

Апеляційний суд Львівської області залишив у силі рішення Господарського суду від 5 листопада 2012 року, який визнав неправомірним позбавлення Миколи Зинича, колишнього заступника директора з виробництва ТзОВ «Видавнича група «Супердрук» статусу учасника товариства. Тим самим, рішення зборів товариства від 9 листопада 2010 року про передачу активів даного підприємства іншому, а саме ТзОВ «Системи друку та доставки» визнано неправомірним.

Суд зазначив, що учасник товариства не скористався своїм правом впливати на господарські рішення, хоча міг  би. Відтак і подальше поглинання ТзОВ «Системи друку та доставки» компанією «Експрес медіа груп» вважається неправомірним. Тому суд зобов’язав ТзОВ «Експрес медіа груп» повернути всі чинні активи підприємства.

Микола Зинич станом на листопад 2010 року був власником 22,85% ТзОВ «Видавнича група «Супердрук». За рішенням суду, ТзОВ «Експрес медіа груп» повинна повернути цьому підприємству активів на суму 41,7 млн грн. Частка Зинича складає 9,5 млн грн.

Судова тяганина триває уже два роки. Сторони почергово перемагали і програвали. Постанова апеляційного суду вступила в силу 8 січня 2013 року. Вона може бути оскаржена протягом місяця в касаційному порядку.