Ахметівці замовили в донецьких податкові консультації та бухгалтерські послуги на 17 мільйонів

25 Грудня 2012

ПАТ “ДТЕК Західенерго” за результатами двох відкритих торгів підписало договори з донецькою компанією “ДТЕК Сервіс” на 10,3 та 6,9 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

За 10,3 млн грн ТОВ “ДТЕК Сервіс” вестиме бухгалтерський облік, перевірятиме первинні документи та надаватиме вторинні бухгалтерські послуги (складання довідок, формальних декларацій тощо). За другою угодою на 6,9 млн грн – вестиме податковий облік, складатиме податкові декларації, звіти, розрахунки та консультуватиме підприємство в сфері оподаткування.

Єдиним конкурентом переможця на обидвох торгах була львівська фірма “Аудиторська компанія “ДК-Україна”, однак вона пропонувала свої послуги за значно більші суми (26 та 10,9 млн грн відповідно).

У 2012 році “ДТЕК Сервіс” ще чотири рази перемагав у тендерах “Західенерго” на понад 28 млн грн. Наприклад, вони надавали послуги з технічного обслуговування техніки, консультації з конфігурації компютерних техзасобів та охорони обєктів.

Згідно www.smida.gov.ua, станом на 2 квартал 2012 року 58,8% акцій ПАТ “ДТЕК Західенерго” належить DTEK Holdings Limited (Кіпр), 25% – Нацiональній акцiонерній компанiї “Енергетична компанiя України”, 12,2% – ТОВ “ДТЕК”.  DTEK Holdings Limited входить до холдингу СКМ бізнесмена Ріната Ахметова.