Дитячий центр у Львові побудують шахраї

11 Грудня 2012

Приватне підприємство «Ренесанс-Стиль» побудує у Львові на вулиці Івана Франка дитячий центр краєзнавства, екскурсій  і туризму учнівської молоді за 3,6 млн грн. Як повідомляє «Вісник державних закупівель» підприємство перемогло в тендері єдиного конкурента ТОВ «Львівський будівельний холдинг», пропозиція якого була більшою на 14 тисяч гривень.

ПП «Ренесанс-Стиль» відоме у Львові насамперед через скандал довкола реставрації Вірменської церкви у 2008-2009 роках. Фахівці звинуватили фірму у відсутності фахової підготовки для проведення складних реставраційних робіт, а правоохоронці у завищенні витрат. Як повідомляла газета «Львівська пошта» у травні 2009 року співробітники управління державної служби боротьби з економічними злочинами ГУ МВСУ у Львівській області виявили факти невиконання ряду необхідних робіт, а також завищення витрат на понад 360 тис. грн.

А в квітні 2009 року Львівське обласне відділення Антимонопольного комітету оштрафувало ПП «Ренесанс-Стиль» та ряд інших компаній на 40 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії. Як встановили працівники Антимонопольного комітету, учасники торгів на закупівлю робіт з реконструкції парків у Львові погоджували свої цінові пропозиції під час підготовки тендерної документації, що призвело до спотворення результатів торгів.