Сихівська РА купить у Дубневичів піскосуміш на четверть дорожче інших райадміністрацій

30 Жовтня 2019

Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради за результатом відкритих торгів підписала договір з ТОВ «Агропромислове підприємство Львівське» на постачання піскосуміші. Сума договору становить 2,46 млн грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Єдиним конкурентом на торгах виступило ТОВ «Компанія Укрграніт», але його остаточна пропозиція була на 1,5 тис. грн дорожчою.

За ці кошти замовили протиожеледну піскову суміш з 20% вмістом солі. Загалом придбали 2,2 тис. кубометрів, а її вартість становить 1087 грн за куб. м відповідно.

У порівнянні з іншими РА Сихівська купила піскосуміш цьогоріч найдорожче. Так, 22 жовтня Шевченківська райадміністрація провела аналогічний тендер і придбала піскосуміш у приватного підприємця Олега Маїка за 868 грн за куб. м, а Залізнична РА  17 жовтня замовила у того ж постачальника протиожеледні реагенти по 803 грн за кубометр, тобто на 26% дешевше, ніж Сихівська РА.

Варто зазначити, що минулого року АПП «Львівське» продавало аналогічний товар районним адміністраціям значно дешевше: Франківській РДА по 832 грн за кубометр, а вже вищезгаданій Сихівській РДА – по 734 грн за метр кубічний, що майже на третину дешевше.

ТОВ «Агропромислове підприємство Львівське» зареєстроване у с. Зубра Пустомитівського району і відоме фіктивною конкуренцією із пов’язаними компаніями та завищенням цін. Власниками фірми є колишній і чинний народні депутати Богдан та Ярослав Дубневичі.

Нагадаємо, що 23 жовтня у приватному будинку Богдана Дубневича працівники НАБУ розпочали обшуки. Пізніше НАБУ повідомило, що обшуки тривають у зв’язку з розслідуванням кримінального провадження. Дубневичів підозрюють у легалізації понад 2 млрд грн доходів, одержаних злочинним шляхом.

Нагадаємо, 23 вересня керівник «Укрзалізниці» Євген Кравцов заявив про передачу правоохоронцям матеріалів на братів Дубневичів, що стосуються закупівлі анкерів за завищеними цінами. За словами Кравцова, лише за сім місяців 2019 року через закупівлю одного виду анкерів «Укрзалізниця» зазнала більше 60 млн грн збитків.