Академія сухопутних військ розірвала угоду зі змовниками через кілька годин після публікації «Наших грошей. Львів»

30 Листопада 2018

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного сьогодні, 30 листопада, розірвала договір про закупівлю модульної конструкції для польової їдальні за 895 тис. грн з приватним підприємцем Олександром Дмитренком. Про це редакцію «НГ.Львів» повідомив керівник академії генерал Павло Ткачук в офіційному листі.

В публікації «Приватні підприємці з фальшованими довідками розіграли мільйон від Академії сухопутних військ» ми повідомляли про тендер, участь в якому взяли двоє пов’язаних приватних підприємців.

Через кілька годин після появи матеріалу на сайті до редакції надійшов лист за підписом керівника академії. «Шановна редакція веб-порталу «Наші Гроші. Львів»! Цілком підтримую оцінку ситуації, яка склалась із укладанням договору на закупівлю зварної мобільної модульної конструкції для польової їдальні. Посадові особи відповідних служб академії провели детальне вивчення документів, поданих переможцем торгів, та встановили порушення, які унеможливлюють дію зазначеного договору. Мною прийнято рішення про розірвання цієї угоди. Проводиться вивчення обставин, що призвели до ситуації, викладеної у вашій публікації», – написав генерал Ткачук.

Він також надав документ про розірвання договору, датований сьогоднішнім днем.