Брюховицька селищна рада замовила ремонт зупинок у ФОПа з контактами свого ж депутата

18 Червня 2018

Брюховицька селищна рада 13 червня підписала договір з підприємцем Володимиром Строгушем на капітальний ремонт зупинок в Брюховичах за 304,6 тис. грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Йдеться про ремонт автобусних зупинок, які розташовані на перехресті вул. Івасюка – вул. Прилуцька, на вул. Івасюка (біля магазину «Економ»), перехресті вул. Івасюка −  вул. Арктична, перехресті вул. Незалежності України – вул. Смолиста, на вул. Незалежності України. Ремонт триватиме у червні-серпні цього року.

Зупинка має бути виготовлена зі стальної профільної та круглої труби, лавка – із металевих листових деталей та дерев’яних дошок, накриття даху – із листового металу, для зашивки задньої та бокової стінки мають використати перфорований металевий лист. Металеві частини підрядник має покрити антикорозійним покриттям. В комплект також входить табличка з назвою зупинки та інформаційна табличка про перевізника.

Підприємець Володимир Строгуш зареєстрований 2008 року у с. Лисиничі (Пустомитівський район). Він також є власником та водночас керівником ТОВ «Вебдрімлаб», яке спеціалізується на розробці дизайну для веб-сторінок.

Згідно з даними сервісу Clarity, контактною особою підприємця є Владислав Камінський – депутат Брюховицької селищної ради та працівник IT-компанії «Astwellsoft». У звіті у про закупівлю вказано номер мобільного телефону саме депутата БСР.

Минулоріч Брюховицька селищна рада вже замовляла ремонт зупинок у підприємця Володимира Строгуша, за що він отримав понад 338 тис. грн. Договором було передбачено ремонт семи зупинок: на вул. Львівська, дві – на вул. Курортна («Колиба»), перехрестя вул. Львівська – Весняна, вул. Незалежності України (напроти парку «Соснівка»), перехрестя вул. Незалежності – В.Івасюка, вул. В.Івасюка (кінцева автобусного маршруту №8).

Згідно з Prozorro, окрім Брюховицької селищної ради, Строгуш більше не отримував замовлень.