У Львівській облдержадміністрації буде Wi-Fi за 134 тис. грн

Львівська облдержадміністрація замовила створення та підтримку функціонування регіональної захищеної мультисервісної мережі (Wi-Fi) за 134,6 тис. грн у ТОВ «Петерсон Системи». Про це стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

З техзавдання випливає, що в ЛОДА встановлять 6 точок доступу до бездротової мережі. Фірма має розробити робочий проект з місцями проходження кабелів, розташування точок доступу, подачі електроживлення тощо. Додатково в основу проекту мають покласти рішення з подальшим масштабуванням, і розповсюдженням на 1 і 4 поверхах ЛОДА.

Послуги з монтажу коштуватимуть 15,63 тис. грн. Решта коштів – це закупівля обладнання. Зокрема, лише шість точок доступу Cisco Aironet 1830 коштуватимуть по 17,33 тис. грн кожна.

«Петерсон Системи» повинна забезпечити рівень захисту автентифікації користувачів та захисту конфіденційності передачі даних на рівні (або краще) розробленого компанією Cisco програмного забезпечення Wireless Security Suite, а також протестувати бездротову мережу різними пристроями.

Додамо, що ТОВ «Петерсон Системи» 10 листопада за переговорною процедурою закупівлі продало ЛОДА сервер HP Proliant DL380G9 за 300 тис. грн.

ТОВ «Петерсон Системи» належить Володимиру Врублевському.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі