«Альтіс-Холдинг» відсудив ще понад 50 млн грн боргу за роботи у львівському аеропорту

28 Квітня 2015

Державне підприємство «Дирекція з будівництва об’єктів до Євро 2012 у м. Львові» повинне виплатити на користь Корпорації «Альтіс-Холдинг» 51,5 млн грн боргу, а також 2,6 млн грн 3% річних та 15,5 млн грн інфляційних втрат. Про це стало відомо з рішення Господарського суду міста Києва від 31 березня 2015 року.

Згідно з рішенням, у 2010 році Корпорація «Альтіс-Холдинг» та держпідприємство уклали договір підряду, згідно з яким компанія зобов’язалась виконати будівельно-монтажні та пусконалагоджуючі роботи по об’єкту «Реконструкція існуючого пасажирського терміналу та зовнішніх інженерних мереж ДГІ «Міжнародний аеропорт «Львів» в частині «Будівництво зовнішніх інженерних мереж».

Ціна договору становила майже 242,4 млн грн. Утім держпідприємство не доплатило за виконані роботи 51,5 млн грн.

Держпідприємство у відзиві на позовну заяву стверджувало, що повністю не оплатило роботи через відсутність бюджетних коштів. Утім відсутність бюджетних коштів, стверджує суд, не є підставою для звільнення від відповідальності за порушення зобов’язань.

Нагадаємо, що у лютому цього року суд також стягнув з «Дирекції з будівництва об’єктів до Євро 2012 у м. Львові» 54,2 млн грн на користь корпорації «Альтіс-Холдинг» за будівництво аеровокзалу міжнародного аеропорту «Львів».

Корпорпацію«Альтіс-Холдинг» контролює Олександр Глімбовський, відомий забудовник, який будував Поштову площу в Києві та VIP-термінал у аеропорту «Бориспіль». Крім того, ця компанія мала будувати у Львові тренувальну баскетбольну базу до планованого раніше «Євробаскету -2015» за майже 55 млн грн на проспекті Червоної Калини.