“Рідна” фірма екс-депутата облради на півмільйона завищила вартість ремонту двох вулиць

18 Квітня 2014

Господарський суд Київської області вирішив стягнути з ТОВ “Ожидівський асфальтобетонний завод” на користь Тщенецької сільської ради (Мостиський р-н) 545,1 тис. грн переплати за невиконані роботи. Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Згідно з рішенням суду, у травні 2009 року Тщенецька сільрада найняла “Ожидівський асфальтобетонний завод” для проведення реконструкції вул. Миру у селі Тщенець та вул. Т.Шевченка у селі Волиця. Роботи мали бути завершені до кінця липня.

У 2010 році Контрольно-ревізійний відділ у Мостиському районі встановив, що сільрада виплатила фірмі 1,41 млн грн, однак внаслідок оплати завищеної вартості будівельних робіт завдано збитків на суму 545,1 тис. грн.

Через рік також було проведено судову будівельно-технічну експертизу в рамках розслідування кримінальної справи. Виявилося, що в актах приймання виконаних робіт фактично виконані роботи не відповідають проектно-кошторисній документації (окремі роботи не проводилися взагалі). Також завищували обсяги окремих видів робіт, дублювали їх.

Зважаючи на такі докази, суд вирішив не лише стягнути понад півмільйона гривень переплати, а також 109 тис. грн штрафу за неналежне виконання договірних зобов’язань і 57 тис. грн пені.

Власником ТОВ “Ожидівський асфальтобетонний завод” є Леся Лаба, директором – Богдан Лаба.

На час укладання угоди засновником ТОВ “Ожидівський асфальтобетонний завод” були львівське обласне обєднання по будівництву сільських доріг “Облагрошляхбуд” та ТОВ “Спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління №3”, засновником якого на той момент була Оксана Креховецька, дружина екс-депутата Львівської облради (2006-2010 рр.) Володимира Креховецького.