Новий офіс для львівської міліції раптово подешевшав на 3 мільйони

18 Вересня 2013

Львівське міське управління ГУ МВС України у Львівській області акцептувало пропозицію ПАТ “Холдингова компанія “Еко-Дім”, яке готове збудувати нове приміщення для управління на вулиці Стрийській за 41 млн 149,9 тис. грн. Про це йдеться у Віснику державних закупівель.

Як вже повідомляли “Наші гроші”, влітку тендер на ці ж роботи вже оголошувало управління капітального будівництва Львівської міськради. Переможцем торгів також визначили “Холдингову компанію “Еко-Дім” з єдиною різницею, що сума договору була значно більшою – 44,10 млн грн.

У Віснику держзакупівель відсутня інформація, чому через два дні після публікації результатів тендеру міськради було оголошено новий тендер на будівництво офісу для міської міліції, тепер вже Львівським міським управлінням. Але у “свіжому” тендері змінилася документація торгів щодо технічного завдання. Обсяг деяких робіт було зменшено. Наприклад, у липневому тендері у розділі “загальнобудівельні роботи” було вказано, що потрібно перевезти 3955,9 т грунту, натомість у вересневому — лише 1160,9 т.

Якщо раніше роботи мали завершити до кінця 2014 року, то тепер — до кінця 2015-го або до повного виконання сторонами договірних зобов’язань. Окрім того у графі “джерела фінансування” до коштів місцевих бюджетів додали “кошти державного бюджету України”.

Основним власником фірми ХК “Еко-Дім” є ТзОВ “Управляюча компанія “Еко-Дім”, засновником і директором котрого у свою чергу є Володимир Артемович. Окрім того він також напряму володіє 1,14% холдингової компанії, ще 9,49% її акцій належать Артемовичу Ігорю Володимировичу. Обидвоє також раніше були партнерами по фірмах ТОВ “Секор” і ТОВ “Бодекс” Романа Козака, батька Тараса Козака, колись заступника Голови ДПА у Львівській області (1998-2003), начальника Західної регіональної митниці (2003-2005), заступника Голови Держмитслужби України (2005-2010), а нині – депутата Львівської обласної ради і заступника Віктора Медведчука по ГО “Центр Правова Держава”.

За даними Вісника держзакупівель, жодного іншого тендеру за останні п’ять років компанії з групи “Еко-Дім” не вигравали.