Садовий подарував прокуратурі три квартири у новобудовах

05 Липня 2013

Львівська міська рада вирішила надати трьом квартирам статус службових Прокуратури Львівської області. Усі помешкання — в новобудовах, і були передані прокуратурі міськрадою.

Відтепер працівники прокуратури оселяться у квартирі №5 на проспекті Чорновола, 67-б, квартирі № 4-а на вулиці Конотопській, 25 та квартирі №138 на вулиці Вернадського, 42.

Спочатку у Львівській міській раді заперечували факт забезпечення квартирами працівників прокуратури. У прес-службі Львівської міськради повідомили, що квартирам лише надали статус службових. Утім Мар’яна Гайовська, речник Прокуратури у Львівській області розповіла, що квартири таки були передані їм Львівською міською радою.

Врешті через тиждень керуючий справами виконкому ЛМР Марта Литвинюк підвердила надання квартир працівникам прокуратури. “Львівська міська рада в межах своїх повноважень і компетенцій забезпечує квартирами малозабезпечених, багатодітних мешканців та органи державного управління. Такі функції покладені на міську раду згідно законодавства України. Відтак, міська рада отримала від забудовників три квартири, які згідно законодавства передано прокуратурі як службові”, – зазначила вона “Нашим грошам. Львів”.

Де житимуть працівники прокуратури (зображення з сайтів забудовників):

чорновола 67б