Ділянку на вулиці Трускавецькій продадуть удвічі дорожче стартової ціни

27 Квітня 2022

Фото ділянки з аукціону

Управління земельних ресурсів Львівської міськради провело аукціон на продаж землі на вул. Трускавецькій – вул. Академіка Підстригача.

Наразі перемагає пропозиція Олега Мусяновича. Він пропонує за ділянку 17 млн грн. На порталі не опублікували повідомлення про наміри укласти договір із Мусяновичем, але пропозиції й інших учасників аукціону перетнули відмітку в 15,6 млн грн.

Якщо контракт підпишуть, то учасник аукціону отримає земельну ділянку площею 0,652 га. Це земля житлової та громадської забудови, а її видом використання зазначено будівництво та обслуговування гуртівень-складів.

Таким чином, потенційна ціна продажу землі становить 260 тис. грн за сотку. Нагадаємо, що 21 квітня управління проводило перший аукціон з початку воєнного стану. За ним ділянку на вул. Бескидській збираються продати під об’єкт промисловості. При приблизно однаковій площі 0,64 га, на Бескидській виручать 5,22 млн грн, тобто 81,5 тис. грн за сотку.

Така різниця пов’язана з активною конкуренцією на торгах за землю на вул. Трускавецькій. На попередньому аукціону ціна продажу буде лише на 1% вище стартової, а змагались на ній фірми однієї корпорації, про що писали «Наші гроші. Львів».

Натомість теперішня цінова пропозиція за землю на вул. Трускавецькій становить 207% від стартової. Участь у торгах взяло п’ять учасників: ПП «Ярина плюс», ТОВ «Львівське навчально-виробниче підприємство Технолог», ТОВ «Хабітат Львів», міжрегіональна науково виробнича-асоціація підприємств «Авікон проек» і Олег Мусянович.

Усі учасники активно торгувались за ділянку, а різниця між чотирма останніми учасниками складає лише 4 гривні, тобто усі вони готові заплатити за ділянку 17 млн грн.

Олег Мусянович зареєстрований у Львові і є непублічною особою. На нього не зареєстровані жодні фірми. Особа з аналогічним ПІБ у 2015 році вступила на магістратуру до Львівської політехніки за спеціальністю менеджмент зовнішьоекономічної діяльності.

 

Матеріал підготовлено за підтримки New Democracy Fund. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію New Democracy Fund.