У Львові витратять 1,8 млн грн на поточний ремонт зупинок

15 Квітня 2022

Фото ілюстративне. Джерело: inlviv.in.ua

Адміністрації трьох районів міста Львова замовили ремонт зупинок громадського транспорту вартістю 1,8 млн грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Варто зазначити, що це традиційна закупівля, яка відбувалась щороку. Але цього разу її провели не у всіх районах міста. Наприклад, Галицька та Личаківська районні адміністрації не замовляли таких послуг, а Залізнична адміністрація скасувала торги 21 березня. Підрядником мало стати «Шляхово-ремонтне підприємство Залізничного району». У протоколі адміністрація зазначила, що здійснення закупівлі стало неможливим через непереборні обставини. Такою обставиною назвали військову агресію російської федерації проти України, через яку ввели воєнний стан.

Де ремонтуватимуть зупинки

Натомість у трьох районах такі послуги замовили Сихівська, Франківська та Шевченківська РА. Також варто зазначити, що лише Франківська РА почала проводити закупівлю ще у середині лютого. Два інших райони оголосили про тендер вже у березні. Також на кожній із закупівель вдалось досягти суттєвої економії.

У Франківському районі ремонтом зупинок займатиметься ТОВ «Діюл». Сума контракту ‒ 801 тис. грн, а економія на торгах становить 89 тис. грн або 10% від очікуваної вартості. Власником компанії є чернівчанин Роман Тітов.

У Шевченківському районі обсяг робіт оцінили в 1 млн грн, але підрядник ТОВ «Укрпромбудмеханізація» запропонував виконати вдвічі дешевше. Отож договір підписали за 500 тис. грн. Бенефеціаром компанії є Микола Козак, а сама фірма з 2012 року надає послуги у обслуговуванні дорожньої інфраструктури.

У Сихівському районі такі послуги виконуватиме ДП «Парк-плюс-сервіс» Володимира Возного. На аукціоні він запропонував ціну у 448 тис. грн, в той час як очікувана вартість була 653 тис. грн, отож економія на торгах склала 32%.

Матеріал підготовлено за підтримки New Democracy Fund. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію New Democracy Fund.