Чоловік та дружина чотири рази позмагалися за ремонти доріг у Львівській області

08 Липня 2019

Дві пов’язані між собою компанії МПП «Нара» та ТДВ «Шляхове ремонтно-будівельне управління №88» зустрілися на чотирьох торгах із очікуваною вартістю 154 млн грн. Пов’язаність фірм виявив експерт «Центру громадського моніторингу та досліджень» Олег Блінов.

На торги учасники подали однакові довідки, завантажені в однаковому порядку. Зокрема, довідки про уповноважену особу та про відповідність пропозиції учасника технічним, якісним та кількісним показникам.

Крім того, у довідці про наявність працівників обидві компанії зазначили одного і того ж працівника – Петра Демчука. Також фірма «ШРБУ №88» та «Нара» надають одна одній в оренду будівельну техніку.

Засновником компанії «Нара» є Аветісян Самвел, а директором – Руберт Грігорян. Останній, за даними його фейсбук-сторінки, одружений з власницею «ШРБУ №88» Нарою Аветісян.

Нара Аветісян, її батько Самвел Аветісян, Руберт Грігорян та директор «ШРБУ №88» Гагік Казарян дружать між собою у соціальній мережі Facebook.

Підприємства «Нара» та «ШРБУ №88» зустрічаються на торгах вже чотири рази протягом 2018-2019 років. Очікувана вартість цих закупівель становила 154 млн грн, однак успішними були закупівлі лише на 4 млн грн.

Останній раз компанії взяли участь в закупівлі на поточний дрібний ремонт доріг місцевого значення від департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації. Очікувана вартість торгів була 145 млн грн, тендер скасували через скорочення видатків на закупівлю послуг.

Протягом 2018-2019 року компанія «Нара» отримала замовлень на 542 млн грн, а «ШРБУ №88» − на 16 млн грн.