Приватний підприємець, якого АМКУ оштрафував за змову, «послав» на торги 62-річну мати

24 Січня 2019

Львівська спеціалізована музична школа-інтернат імені С. Крушельницької за результатами відкритих торгів уклала угоду з приватною підприємницею Галиною Кирик на закупівлю м’яса. Сума договору становить 496 тис. грн, про це повідомляє портал Prozorro.

За ці кошти придбали 2 тонни яловичини першої категорії за 138 грн/кг, 1000 кг свинини та 1000 кг курячого філе по 112 та 98 грн за кілограм відповідно.

Єдиним конкурентом на торгах виступило приватне підприємство «Аква фіш», остаточна цінова пропозиція якого була на дорожчою лише на 550 грн.

Ці двоє учасників вже не вперше разом беруть участь у торгах – вони перетинались на чотирьох тендерах, в яких тричі перемагала Галина Кирик. А на торгах від Жидачівської РДА обидва учасники надали документи, з однаковим дефектом сканування та однаковим формулюваннями, попри те, що довідки були довільної форми.

Галина Кирик оформлена приватним підприємцем з 2011 року, проте активної участі у торгах вона не брала, на відміну від її сина Тараса Кирика, який разом із дружиною Дарією Коршуновою розігрував тендери від Львівського медичного університету. Після публікації «НГ. Львів», Антимонопольний комітет оштрафував Кирика та його дружину на 148 тис. грн.

Проте Галина Кирик продовжує користуватися здобутками сина та невістки – у якості відгуків про виконання аналогічних договорів вона надає документи контракту з приватним підприємством «Перша торгова компанія», яке належить Дарії Коршуновій. Також, Галина Кирик орендує транспорт у приватного підприємства «Кит-світ», де директором та власником 60% статутного капіталу є її син Тарас Кирик.

Загалом Галина Кирик отримала 5 держзамовлень на поставку продуктів загальна вартість яких становить 792 тис. грн.