Вулицю, де живуть нардепи Дубневичі, відремонтують за 2,8 млн грн

08 Жовтня 2018

“Гніздо” Дубневичів у Зубрі (фото zaxid.net)

Солонківська сільська рада за результатами відкритих торгів 4 жовтня підписала договір з ТОВ «Дорожньо-ремонтна будівельна компанія» вартістю 2,84 млн грн на капітальний ремонт дороги по вул. Лісна у селі Зубра. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

Ремонт дороги робитимуть від будинку 2а до будинку 18г на вул. Лісна. Як відомо, народні депутати від БПП Богдан та Ярослав Дубневичі володіють кількома будинками загальною площею майже 2,4 тис. кв. м в Зубрі на вул. Лісна під номерами 16а, 16б, 16г, 20.

Згідно з договором, капремонт повинні завершити до кінця вересня 2019-го. На 2018 рік передбачено 1,7 млн грн фінансування. Загалом прибуток закладено на рівні 33 тис. грн, на зарплати піде майже 165 тис. грн

Участь у торгах брало три компанії, причому первинну пропозицію змінила лише компанія-переможець, зменшивши вартість на 10 тис. грн. Найдешевшу пропозицію від ТОВ «Альтбуд ЛВ» комітет відхилив через недоліки в довідках. Завдяки зменшенню ціни «Дорожньо-ремонтна будівельна компанія» обігнала третього учасника ТОВ «Будремдор».

Львівське ТОВ «Дорожньо-ремонтна будівельна компанія» існує з лютого минулого року, власниками в рівних долях є Володимир Шавала та Юрій Федорюк, який також є керівником. Компанія отримує замовлення від бюджетників з осені минулого року, розпочавши із Самбірського району. У 2018 році Солонківська сільрада стала основним замовником у товариства, віддавши підрядів на 4,4 млн грн із отриманих загалом 5,3 млн грн.