Фірма та підприємець з однаковим номером телефону й помилками позмагалися за 2 млн грн від інфекційної лікарні

21 Вересня 2018

Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня 18 вересня підписала договір з ПП «Олбуд» на поточний ремонт своїх приміщень (вул. Пекарська, 54 у Львові) за майже 2 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодою, фірма встановить пластикові вікна, світильники, пофарбує стіни та зробить підлогу. При цьому фірма отримає 29 тис. грн прибутку, на заробітну плату піде 357 тис. грн.

Єдиним конкурентом фірми в тендері був підприємець Володимир Підлісецький. Під час торгів учасники не знижували своїх пропозицій, однак ціна «Олбуд» була на 26 тис. грн нижчою.

У обох конкурентів були однаково оформлені документи, які замовник вимагав в довільній формі: довідки про дозволи та довідки про захист довкілля. Ці документи частково містили аналогічні тексти, але в них були однаково розставлені відступи та зроблені однакові помилки.

Також, згідно з платформою Dozorro, учасники вказали однаковий номер під час реєстрації в системі Prozorro − 0322316821.

Підприємство «Олбуд» зареєстроване 2003 року у Львові. Його засновником та водночас директором є Микола Лозинський.  Протягом 2017-2018 року «Олбуд» отримало 10 замовлень на загальну суму 3,3 млн грн (враховуючи поточну угоду). Підприємець Володимир Підлісецький зареєструвався в серпні цього року. Поки що не брав участі в жодній закупівлі, окрім поточної.