У Чорткові вперше встановлять модульну громадську вбиральню за майже 650 тис. грн

18 Червня 2018

Чортківський комбінат комунальних підприємств 11 червня підписав договір з ТОВ «Проф-Стейт» на поставку готової модульної громадської вбиральні в м. Чортків за 649 тис. грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Закупівлю проводили за переговорною процедурою, оскільки замовник двічі скасовував тендер через відсутність достатньої кількості учасників.

Модульна громадська вбиральня буде металевою, антивандальною та утепленою. Вона складатиметься з двох кабін, пристосованих для людей з інвалідністю та батьків з дітьми. Кожна кабіна міститиме пісуар, туалет, умивальник, дзеркало, пеленальний столик та електросушку для рук. На дверях будуть встановлені індикатори зайнятості туалету. У надзвичайних випадках відвідувачі зможуть зв’язатися з диспетчером за допомогою тривожної кнопки. Окрім основних комунікацій, до вбиральні підключать інтернет. Заплатити за користування можна буде за допомогою купюроприймача.

Модульна вбиральна у м. Івано-Франківськ (фото: Вікна)

ТОВ «Проф-Стейт» зареєстрований 2017 року, його юридичне місцерозташування – м. Івано-Франківськ. Власником фірми є ТОВ «Проф-Груп», а кінцевий бенефіціарний власник – Себастьян Чумаченко.

Дві схожі модульні вбиральню вже встановили в Івано-Франківську. Вони обійшлися містові дорожче – у 880 та 965 тис. грн.