Депутат Бродівської райради «розіграв» зі своїм сином тендер від Військового госпіталю на закупівлю м’яса

02 Квітня 2018

«Військовий госпіталь національної гвардії України», що знаходиться в Золочеві, в результаті відкритих торгів 28 березня підписав договір на закупівлю м’яса з приватним підприємцем Денисом Стахом. Сума контракту становить 381 тис. грн. Про це повідомляється на сайті системи електронних закупівель  Prozorro.

За ці кошти приватний підприємець до кінця 2018 року постачатиме майже 5 тонн м’яса. Свинину та яловичину за 82 грн за кг, а м’ясо курчат бройлера – за 52 грн за кг. На гуртовому ринку Шувар, ціна на свинину і яловичину коливається від 90 до 150 грн/кг, тушки бройлера – 48-49 грн/кг.

Участь у торгах взяло лише двоє учасників. Окрім переможця приватного підприємця Дениса Стаха, ТОВ «Рута» з пропозицією на 24,5 тис. грн дорожчою. Під час торгів учасники не знижували свої пропозиції.

Власником 75% ТОВ «Рута» та директором цієї фірми є Петро Стах – батько переможця торгів Дениса Стаха. Ще 25% фірми належить Галині Івасюк – дружині Петра Стаха та матері Дениса Стаха.

Петро Стах у 2016 році став депутатом Бродівської районної ради.

Свою пов’язаність учасники торгів не надто і приховували. Зокрема, Денис Стах на підтвердження своєї кваліфікації надає договір, укладений з ТОВ «Рута», на переробку сировини великої рогатої худоби та декларацію виробника на готову продукцію того ж підприємства.

Під час інших торгів на закупівлю продуктів для бюджетників Львівської області директор ТОВ «Рута» періодично вказує контактний телефон ідентичний до контактного телефону свого сина – приватного підприємця. Крім того, адреса для листування з товариством є фактичною адресою проживання підприємця Дениса Стаха.