Нові компанії старих змовників «позмагались» за постачання яєць залізниці на чверть мільйона

05 Лютого 2018

Регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» за результатами відкритих торгів 30 січня підписала три договори на постачання яєць на загальну суму майже 242 тис. грн з ПП «Агропродовольча промислова компанія». Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Закупівлю здійснювали за трьома лотами, для Львівської, Рівненської та Закарпатської областей. Вартість однієї упаковки яєць (30 штук) становитиме 88,68 грн, тобто десяток яєць коштуватиме 29,56 грн. Станом на 1 лютого вартість десятка яєць на ринку «Шувар» становила 24,5-26,5 грн.

У всіх трьох аукціонах єдиним конкурентом «Агропродовольча промислова компанія» виступало ПП «Захід Інвест Торг», директором та власником якого є Мирослава Волоско. Згідно з документами, які фірма завантажила в Prozorro, раніше власником «Захід Інвест Торг» був 33-річний Андрій Якимець з села Цеперів Кам’янка-Бузького району.

На цьогорічних торгах Якимець виступає на торгах поручителем не своєї «рідної» фірми «Захід Інвест Торг», а саме ПП «Агропродовольча промислова компанія».

Натомість поручителем «Захід Інвест Торгу» на торгах виступає Петро Павлишин, теж з села Цеперів. Він відомий як директор та власник компанії «Галбізнес Груп», яка «розіграла» кількасот закупівель зі спорідненою фірмою «Євро Фіш». Юридична адреса «Євро Фіш» в селі Малехів, вул. Нова (тепер Дороша), 20а повністю співпадає з адресою потужностей «Агропродовольчої промислової компанії».

«Захід Інвест Торг» та «Агропродовольча промислова компанія» вже «зустрілись» під час аукціонів майже 80 раз, хоча обидві фірми були створені відносно недавно, в другій половині 2017 року. На торгах з продажу яєць залізниці обидві компанії надали одну і ту ж декларацію на яйця від виробника «Ясенсвіт».

ПП «Агропродовольча промислова компанія» належить мешканці Львова Оксані Богач-Саган.