У Трускавці планують витратити з міського бюджету майже 3 млн грн на святкування Дня міста

13 Березня 2017

Сьогодні, 13 березня, бюджетна комісія Трускавецької міської ради розгляне питання кошторису святкування 190-річчя міста, яке заплановано на червень 2017 року. А вже у вівторок 14 березня питання планують винести на сесію міської ради для затвердження кошторису депутатами. Попередній бюджет святкування дня міста становить 2,98 млн грн.

Основні заходи святкування мають відбутися 8-18 червня 2017 року. Згідно з проектом святкування, всі витрати будуть покладені на міський бюджет. А саме: 2,52 млн грн з коштів міського відділу культури, 8,5 тис. грн – відділу освіти; 445 тис грн – управління розвитку міста.

З цих коштів основна сума піде на оплату гонорарів запрошених артистів. Виступати на заключному вечірньому концерті 18 червня в Трускавці планують запросити Тіну Кароль та групу «Тартак». Сумарний гонорар – 750 тис. грн, окремо гонорари артистів не вказані.

380 тис. грн з бюджету Трускавця заплатять Ігорю Кондратюкові за його шоу «Караоке на майдані», яке він проведе 18 червня протягом двох годин на площі перед міським бюветом.

Гонорар «Пікардійської терції», яка повинна виступити на вечірньому концерті 16 червня, складе 160 тис. грн. Після їх виступу трускавчани та туристи зможуть побачити виставу «Вишневий сад» (не вказано виконавців) за 70 тис. грн з міського бюджету, а також побачити лазерне шоу на фасаді поліклініки №1 за 112, 2 тис грн.

На святкування також планують запросити місцевих співачку Оксану Муху та скрипаля Олександра Божика, яким пропонують 50 тис. грн спільного гонорару.  Ще за 55 тис. грн в Трускавці виступить львівська група «Мері».

Крім того, організатори планують запросити колективи двох польських театрів – «Маката» (Варшава)  та «Wagabunda» (Краків) за 80 тис. грн та 70 тис. грн відповідно.

Отже, сумарно на гонорари основних артистів планують витратити понад половину бюджету святкування – 1,62 млн грн. Ще 360 тис. грн – на промоцію курорту та прес-тур журналістів. На даний момент детальна інформація, що входить в промоцію і прес-тури відсутня.

Повний проект святкування тут.