Син замначальника львівської поліції охорони живе у подарованому будинку на понад 400 «квадратів»

13 Травня 2016

Син Василя Підгаєцького, заступника начальника Управління поліції охорони у Львівській області (колишнє ДСО), отримав у подарунок великий будинок.

1

Син заступника начальника УПО у Львівській області Андрій Підгаєцький з дружиною Оленою (фото – fb)

Згідно з даними державного реєстру речових прав на нерухоме майно, у власності Андрія Підгаєцького знаходиться восьмикімнатний житловий будинок на 433,9 м2 у селі Солонка, що під Львовом. Нерухомість отримав в подарунок у 2010 році. Ім’я дарувальника у реєстрі відсутнє.

25-тирічна дружина сина Підгаєцького Олена – родом з міста Дубно Рівненської області. Вона є співвласницею зареєстрованого тут ТОВ «Захід-Авто-Ленд». Фірма, що спеціалізується на торгівлі автомобілями та легковими автотранспортними засобами, заснована у грудні 2013 року.

Колегами по бізнесу виступають Світлана Коваленко, Ярослав Соколик та Михайло Куріло. Останній з 2010 року займає посаду керівника ДП МВС України «Рівне-Інформ-Ресурси», яке сьогодні знаходиться в стані припинення.

Сам Василь Підгаєцький за підсумком 2015 року задекларував 145,5 тис. грн заробітної плати, ще 60 тис. грн доходу отримав від продажу майна. Про яке майно йдеться невідомо, оскільки упродовж двох останніх років Підгаєцький декларує відсутність і рухомої, і нерухомої власності.

Натомість, дружина Світлана, яка у 2015 році заробила 3,7 тис. грн, а роком раніше – 3,9 тис. грн, є власницею земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,2 га та квартири у львівській новобудові на 82,7 м2, право власності на яку оформила у 2013 році.

Єдиний автомобіль сім’ї, «Toyota RAV-4» 2008 року випуску, також зареєстрований на Світлану Підгаєцьку.

Для довідки:

Підгаєцький

Василь Підгаєцький (фото з сайту поліції охорони)

Василь Підгаєцький працює в органах внутрішніх справ з 1987 року. Упродовж серпня-жовтня 2011 року був заступником начальника управління ДАІ ГУ МВСУ у Львівській області, потім перебував на посаді начальника управління ДАІ УМВС у Волинській області. Напередодні призначення на посаду  заступника начальника УПО Львівської області, до червня 2014 року, працював керівником курсів післядипломної освіти інституту післядипломної освіти та заочного навчання Львівського державного університету внутрішніх справ.