Партнер Козаків збудує військовим прокурорам Львова житло за 18 млн грн

19 Січня 2016

Військова прокуратура Західного регіону України замовила будівництво житла для своїх військовослужбовців вартістю 18 млн грн у ТОВ ВТП «Бодекс». Про це повідомили у Військовій прокуратурі Західного регіону України.

Житло для військових прокурорів збудують на земельній ділянці площею 0,7208 га на вул. Мечникова, 16 у Львові. Загальна площа житла, яке передадуть прокурорам, становитиме не менше 1790 м2. При цьому, метраж однокімнатних квартир не перевищуватиме 55 м2, двокімнатних – 77 м2.

Передбачається, що військова прокуратура Західного регіону отримає не менше 25 квартир: 10 однокімнатних, 12 двокімнатних та 3 трикімнатні, максимальна площа яких не зазначається.

Згідно зі змістом конкурсної пропозиції, переможець торгів повинен передати квартири замовнику не пізніше 34 місяців з дня підписання договору, тобто до осені 2018 року.

На участь у конкурсі розраховували КБП «Карпатбуд», ТОВ «Приватбуд плюс», ТОВ «Престиж-Стиль», ПАТ «Ірокс», ФОП Харко В.В. та ТОВ ВТП «Бодекс», однак конкурсна комісія допустила лише двох останніх претендентів. Усім іншим відмовили через порушення при оформленні та поданні документів.

Як повідомили у конкурсній комісії, Володимир Харко пропонував збудувати житло за 15,76 млн грн. Цінова пропозиція ТОВ ВТП «Бодекс» перевищувала заявку Харка на 2,24 млн грн і становила 18 млн грн, однак перемога дісталась саме «Бодексу» через врахування інших критеріїв (кількості житла, що може отримати військова прокуратура, прогнозних строків закінчення будівництва та введення в експлуатацію).

Кінцевим і одноосібним власником ТОВ ВТП «Бодекс» через ТОВ «Управляюча компанія “Еко-дім”» є Володимир Артемович, якого пов’язують з родиною Козаків.  Раніше Артемович ділив підприємство з Романом Козаком, батьком Тараса Козака, колись заступником голови ДПА у Львівській області (1998-2003), начальником Західної регіональної митниці (2003-2005), заступником Голови Держмитслужби України (2005-2010), а тепер народним депутатом, членом «Опозиційного блоку» у ВРУ.