В дорогу до пункту пропуску «Смільниця» на кордоні з Польщею вкладуть понад 25 млн грн

01 Липня 2015

Служба автомобільних доріг у Львівській області за результатами відкритих торгів замовила ремонт ділянок доріг КПП «Смільниця» – Старий Самбір та Куровичі – Рогатин за майже 51 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

ТОВ «Техно-Буд-Центр» за майже 25,3 млн грн проведе поточний середній ремонт дороги  Т-14-07 Куровичі-Рогатин (на ділянці км 0+000 – км 29+605).

Свої пропозиції на торги загалом подало три компанії. Найдешевшу ціну запропонувало ТОВ «Альтіс-Спецбуд» – 24,6 млн грн. Утім вона була відхилена через низку зауважень до поданих документів. Відтак єдиним конкурентом «Техно-Буд-Центр» у торгах було «Автомагістраль-Південь» з дорожчою ціною 29,7 млн грн.

ТОВ «Техно-Буд-Центр» належить Григорію Процику. Раніше співвласником разом із Проциком був Любомир Грегоращук, чий син Андрій Грегоращук є депутатом Тернопільської міськради від партії «Свобода». Крім того, депутат Грегоращук є зятем керівника Служби автодоріг у Рівненській області Юрія Проника, який раніше обіймав аналогічну посаду в Тернопільській області.

Ще майже 25,7 млн грн отримає ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» за поточний середній ремонт дороги Т-14-01 КПП «Смільниця» – Старий Самбір (на ділянці км 17+000 – км 23+000).

У цих торгах пропозиція ТОВ «Альтіс-Спецбуд» була значно дешевшою – 15,1 млн грн, однак її знову відхилили через зауваження до документів. Єдиним конкурентом «Онур Конструкціон Інтернешнл» залишився «Балтом Україна», який пропонував виконати роботи за майже 29 млн грн.

ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» зареєстровано у Київській області. Власниками є Онур і Ісхан Ченінджевізи та 27-річний львів’янин Олег Фаріон.

Ремонт обох доріг планують завершити у 2016 році.