«Львівська залізниця» підписала мільйонний договір з фірмою, яка не відповідає її вимогам

ВП «Служба матеріально-технічного постачання» ДТГО «Львівська залізниця» за результатами відкритих торгів замовила теплоізоляційної мінеральної вати у ТОВ «Донвугілляспецбуд-ЛФ» на понад 1,3 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Загалом замовили 1400 м куб. вати трьох найменувань. Ціна за одиницю, згідно з договором, становить 276 грн (100 м кб.), 525,6 грн (400 м куб.) і 1221 грн (900 м куб.).

Участь у торгах брало 6 компаній зі Львова та області. Пропозиція ТОВ «Донвугілляспецбуд-ЛФ» була найдешевшою. Утім, згідно з протоколом відхилення, вона  не відповідала кваліфікаційним критеріям та умовам документації.

УчасникДопущено чи відхилено пропозицію (+/-)Сума пропозиції, грн
ПП «Генесіс-2 Україна»2100000
ТОВ «Торгова компанія «Універсаліс»2277000
ПП «Комфорт-буд»1400100
ТОВ «Донвугілляспецбуд-ЛФ»1336740
ТОВ «Будівельний центр»+1368696
ВКПП «Галичпромпостач»+1415280

 

Зокрема, компанія не подала копію сертифікату відповідності, копію техумов, оригінал або нотаріально завірену копію розширеного витягу з реєстру, довідку у довільній формі, яка містить відомості про учасника, копію балансу та звіту про фінансові результати за 2013 рік та за I півріччя 2014 року, копію звіту про рух грошових коштів за 2013 рік. Фірма також не подала довідку про гарантійний термін зберігання та найменування виробника товару, зразок сертифікату якості або копію паспорту виробника, копію довідки про взяття на облік платника податку та інше.

відхилення

Через це пропозицію «Донвугілляспецбуд-ЛФ» відхилили. Незважаючи на власне рішення, комітет з конкурсних торгів 4 листопада акцептував пропозицію «Донвугілляспецбуд-ЛФ». 4 грудня з цією фірмою підписали угоду, а вже 9 грудня у Віснику держзакупівель було опубліковано результати торгів, де ТОВ «Донвугілляспецбуд-ЛФ» вказано переможцем.

переможець

Якщо враховувати протокол відхилення, то до участі було допущено лише «Галичпромпстач» і «Будівельний центр». Пропозиція останньої була дешевшою, і, відповідно, дана фірма мала б перемогти на торгах. Утім перемога з невідомих причин дісталась «Донвугілляспецбуд-ЛФ».

За даними ЄДР, власниками  ТОВ «Донвугілляспецбуд-ЛФ» є Всеволод Громада (Львів) і Андрій Кримський (Мостиська). У 2013-2014 роках фірма отримала два замовлення від львівських залізничників на портландцемент на загальну суму понад 1,6 млн грн. Більше тендерів «Донвугілляспецбуд-ЛФ» не вигравало.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі