На першому аукціоні в умовах воєнного стану ділянку придбали мешканці Львова

Фото ділянки із аукціону

Управління земельних ресурсів Львівської міськради провело перший аукціон на продаж землі з часу запровадження воєнного стану. Ділянку на вул. Бескидській у Личаківському районі продадуть під об’єкт промисловості. За землю площею 0,64 га виручать 5,22 млн грн, тобто по 81,5 тис. грн за сотку.

Початкова ціна становила 5,17 млн грн, тобто ціна продажу буде лише на 1% вище стартової. Договір ще не укладено, на порталі опублікували повідомлення про такі наміри.

Щодо суми продажу, то для порівняння, у січні 2021 року міська рада продала ділянку у 2,7 га на території промзони «Сигнівка» по 63,8 тис. грн за сотку. А ділянку під виробництво на Миколайчука коштувала 91 тис. грн за сотку, щоправда, термін підписання угоди наразі перенесли.

Участь в аукціоні взяло дві компанії із схожими назвами. ТОВ «Енергоресурс-монтаж» і корпорація «Енергоресурс-інвест». Обидві компанії, окрім схожих назв, мають і спільних бенефіціарів. Згідно з даними YouControl, це львів’яни Христина Бачевська та Іван Ніронович. ТОВ «Енергоресурс-монтаж» заснований конкурентом «Енергоресурс-інвестом». Різниця між ціновими пропозиціями учасників склала рівно 1 тис. грн, а під час аукціону фірми не торгувались.

Корпорація «Енергоресурс-інвест» займається виробництвом пластмас та обладнання для водо- та теплопостачання. Зараз у неї вже є виробництво у Львові.

За словами заступника міського голови з містобудування Любомира Зубача, успішний аукціон означає, що бізнес хоче реалізовувати нові проекти у Львові і будуть нові робочі місця.

Наступні аукціони

21 квітня планували продати і земельну ділянку площею 10 соток для індивідуального житлового будівництва із стартовою ціною в 1,32 млн грн, але аукціон не відбувся через те, що на нього не зголосились учасники.

Також у міській раді повідомили, що наступні аукціони відбудуються 27 квітня. Там планують продати ще два об’єкти:

  • ділянку площею 0,19 га на вул. Городоцькій, призначення – для будівництва та обслуговування адмінбудинків, офісних будівель. Стартова ціна – 2,9 млн грн.
  • ділянку площею 0,65 га за адресою вул. Трускавецька – вул. Академіка Я. Підстригача (В), призначення ‒ для будівництва та обслуговування будівель громадської забудови, вид використання – для будівництва та обслуговування гуртівень-складів. Стартова ціна – 8,18 млн грн.

До обох ділянок підведені всі комунікації, а також є зручне транспортне сполучення.

 

Матеріал підготовлено за підтримки New Democracy Fund. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію New Democracy Fund.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі