Тячівська лікарня віддасть 7 млн грн фірмі, створеній півроку тому мешканцем Черкаської області

Тячів. Фото: Замки і Храми України

Тячівська районна лікарня (Закарпатська область) уклала угоду з ТОВ «Г.К.Вестбуд» на ремонт та перепланування відділення невідкладної допомоги за 7,65 млн грн. Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодою, яку уклали за спеціальною неконкурентною процедурою закупівлі для подолання наслідків пандемії коронавірусної інфекції COVID-19, роботи мають завершити до травня поточного року.

Під відділення екстреної невідкладної допомоги у Тячівській районній лікарні переобладнають перший поверх, де на сьогодні розміщено акушерсько – гінекологічний корпус. Окрім загальнобудівельних робіт, тут замінять інженерні мережі, а також проведуть мережу для кисневого постачання. Передбачено також систему пожежної сигналізації та відеонагляд.

Підрядник ТОВ «Г.К.Вестбуд» із загального кошторису на заробітну платню витратить 1,4 млн грн, а прибутку отримає 143,48 тис. грн.

Про підрядника

Підприємство «Г.К.Вестбуд» зареєстровано у місті Берегове (Закарпатська область) лише півроку тому – у червні 2020 року. А його власником є мешканець села Кайтанівка, що розташоване у Черкаській області та офіційно має лише 717 мешканців, Сергій Кожушко.

Попри короткий час існування, фірма вже отримала на 9,39 млн грн від бюджетних замовників, всі в Закарпатській області. А офіс підприємства, згідно з офіційною адресою, зазначеною в документах, розташовано в житловому районі міста Берегове.

«Г.К.Вестбуд» офіційно “прописано” в будинку на вулиці Верешмарті, 23 або 23 А (в документах фірми є обидва варіанти адреси)

Про лікарню

Від початку оголошення пандемії коронавірусної інфекції Тячівська районна лікарня спрямувала 28,7 млн грн на подолання коронавірусної інфекції за спрощеною процедурою. Медики приймають хворих на коронавірус з березня 2020 року. За даними Національної служби здоров’я України, станом на 24 грудня у лікарні є 400 ліжок для пацієнтів. З них 220 – інфекційних ліжок та 10 ліжок у відділення інтенсивної терапії. При цьому забезпечені 15 апаратами штучної вентиляції легень.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці Black Sea Trust, a Project of the German Marshall Fund of the United States. Думки, висловлені в цій публікації, не обов’язково представляють думку Black Sea Trust або його партнерів.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі