Освітяни Закарпаття скупилися дезінфекторами на 4,2 млн грн в батьків експосадовця Нацполіції

Фото: Noah

Освітні установи Закарпаття замовили дезінфекторів на 4,2 млн грн у батьків ексначальника відділу управління захисту економіки в Закарпатській області департаменту захисту економіки Національної поліції України Артура Мотущука. Про це повідомляє сайт «Голос Карпат».

Сам Артур Мотущук звільнився з посади в березні цього року, а його батьки Ганна та Мирослав Мотущуки зареєструвалися як підприємці в один день – 24 січня цього року. Вони прописані в Снятинському районі Івано-Франківської області.

Наприкінці листопада Ганна Мотущук підписала свій найбільший договір – на 1,9 млн грн з Центром з обслуговування закладів освіти Виноградівського району. Освітяни придбали 3,9 тис. дезінфекторів на спиртовій основі по 152-543 грн за банку, їхня назва не вказана у специфікації.

Водночас відділ освіти Рахівської районної державної адміністрації замовив дезінфекторів на 1,8 млн грн в підприємця Мирослава Мотущука. Ще одну угоду на 401 тис. грн з Мотущуком уклав сектор освіти Перечинської районної державної адміністрації на Закарпатті. Деталі про товар також не вказані в документах.

Поточні замовлення – найбільші для Ганни та Мирослава Мотущуків протягом цього року. Окрім угоди на 1,9 млн грн, підприємиця також отримала дрібних замовлень на постачання шкільного приладдя на 530 тис. грн, а Мирослав Мотущук не підписав жодних інших договорів.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці British Embassy Kyiv в рамках проєкту з протидії порушенням в державних закупівлях під час пандемії COVID-19 у Західній Україні.  Погляди, висновки, рекомендації, висловлені в цій публікації, належать журналістам «Наші гроші. Львів» і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Освітяни Закарпаття переплатять майже мільйон за «нестандартні» антисептики

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі