Лікарня у Новояворівську дозамовить кисневого обладнання на 3,3 млн грн

Фото умовне, джерело: jcm-med.com

Новояворівська районна лікарня імені Юрія Липи замовила систему для кріогенного зберігання кисню вартістю 3,29 млн грн. Постачальником цього обладнання стане ТОВ «Опал», яке раніше співпрацювало із лікарнею.

Завершити роботи планують трохи більше, ніж за тиждень. Угоду уклали 23 грудня, а закінчити монтаж планують до 31 грудня 2020 року. Вартість матеріалів становитиме 1,9 млн грн, тобто 58% від суми закупівлі, ще 586 тис. грн (17,8%) витратять на будівельні роботи.

Раніше у лікарні вже проводили роботи із покращення системи киснепостачання. З початку року лікарня підписала чотири контракти із ТОВ «Радар 03» на реконструкцію та ремонт за 583 тис. грн.

А на початку грудня також замовила у вищезгаданого ТОВ «Опал» розширення кисневої системи. Тоді фірма прокладала кисневі трубопроводи і встановлювала 120 розеток для доступу до кисню. Вартість підключення одного місця склала 7,6 тис. грн.

Новояворівська районна лікарня імені Юрія Липи належить до закладів, які приймають хворих на коронавірус. Згідно з інформацією Національної служби здоров’я України, у закладі є 325 ліжко-місць, 130 з яких – в інфекційному відділенні та шість – в інтенсивній терапії, а також шість апаратів для штучної вентиляції легень.

Про постачальника

ТОВ «Опал» належить Галині Парканій (88%) та Борису і Юрію Парканіям (по 6% від статутного капіталу). Фірма прописана у Городку. За даними YouControl, ТОВ «Опал» з початку 2020 року отримало держзамовлень на 6,4 млн грн.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці British Embassy Kyiv в рамках проєкту з протидії порушенням в державних закупівлях під час пандемії COVID-19 у Західній Україні.  Погляди, висновки, рекомендації, висловлені в цій публікації, належать журналістам «Наші гроші. Львів» і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі