«Швидка» в Івано-Франківську купила шість дефібриляторів, які можуть передавати дані по Wi-Fi

Фото ілюстративне, джерело: unsplash.com

Обласний клінічний центр екстреної швидкої медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської облради замовив шість корейських дефібриляторів-моніторів вартістю 1,56 млн грн.

Дефібрилятори «Mediana» D500 призначені для надання невідкладної медичної допомоги у будь-якому місці, чи то вулиця, чи то санітарний літак або автомобіль швидкої допомоги. Такий дефібрилятор є портативним, має голосові підказки і може передавати дані за допомогою 3G або Wi-Fi. Їх мають доставити до кінця року.

Кожен дефібрилятор коштуватиме 260 тис. грн. Вони не є найпопулярнішими в закупівлях, на Prozorro часто купують ДКИ-Н-10 Аксион-Бел («НІЦ Магістр») або ж BeneHeart D3 («Mindray»).

Замовлення отримало київське ТОВ «Оламед», створене півроку тому. Власницею і директоркою є зареєстрована в Черкасах Ольга Колос. Раніше вона також було співвласницею ТОВ «Бетелгейц юа».

З часу заснування «Оламед», згідно з даними YouControl, перемогло в лотах на 18 млн грн включно з цією закупівлею. У липні фірма продавала такі ж дефібрилятори «Mediana» D500 Одеському обласному центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф по 280 тис. грн, тобто на 20 тис. грн дорожче, ніж в Івано-Франківськ.

Закупівлі дефібриляторів

З початку року медичні заклади у п’яти областях Західної України загалом закупили дефібриляторів на понад 58 млн грн, з яких майже 26 млн грн – це закупівлі за спеціальною процедурою звітування для боротьби з коронавірусом.

Найбільшою була закупівля Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на 6,25 млн грн. Там замовили 25 дефібриляторів Defigard HD-7 по 250 тис. грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці British Embassy Kyiv в рамках проєкту з протидії порушенням в державних закупівлях під час пандемії COVID-19 у Західній Україні.  Погляди, висновки, рекомендації, висловлені в цій публікації, належать журналістам «Наші гроші. Львів» і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі