Лікарня в Івано-Франківську придбала обладнання для ПРЛ-тестування за 8 млн грн

Scientist with DNA copying, Real-time PCR cycler, wide

Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня придбала обладнання для проведення ПЛР- тестування за 8,5 млн грн у ТОВ «Некст Левел Діагностикс». Відповідну угоду підписали 22 грудня.

Замовили чотири відкриті платформи (ампліфікатори) для проведення тестування за 800 тис. грн кожна; дві автоматичні станції Versa 1100 для екстракції нуклеїнової кислоти за 2,5 млн грн кожна; два ПЛР-бокс (шафа біобезпеки) за 200 тис. грн та 50 тис. грн, а також паровий стерилізатор за 100 тис. грн.

Все це обладнання було придбано за спеціальною спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів пандемії Covid-19. Його повинні доставити до 31 грудня 2020 року.

Про учасників

Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня належить до медичних закладів, які приймають хворих на коронавірусну інфекцію. З моменту запровадження спрощеної процедури закупівель для медичних товарів, необхідних для боротьби з захворюванням, лікарня провела 104 закупівлі на 23 млн грн. Зокрема, обладнання, медикаменти, необхідні ремонтні роботи.

В свою чергу компанія «Некст Левел Діагностикс» з початку оголошення пандемії уклала 35 угод на загальну суму 35 млн грн. Дана угода є найдорожчою для компанії.

Фірма була зареєстрована в Києві у липні 2018 року. Власником 83% підприємства є мешканець міста Борисполь Османов Алі Юсуфович. Решта 17% у рівних долях поділено між громадянами Іспанії, Великої Британії та США.

Читайте нас в Instagram

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці British Embassy Kyiv в рамках проєкту з протидії порушенням в державних закупівлях під час пандемії COVID-19 у Західній Україні.  Погляди, висновки, рекомендації, висловлені в цій публікації, належать журналістам «Наші гроші. Львів» і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі