Львівська ОДА отримає портрет гірського туриста за 150 тис. грн

Фото з сайту nikoletta.biz

Установа «Агенція регіонального розвитку Львівської області» Львівської облдержадміністрації замовила дослідження портрету туриста гірських районів за 149 тис. грн. Його проведе львівський піарник Андрій Лазорко.

Дослідження завершать до кінця цього року. Портрет туриста включатиме такі обов’язкові показники, як вік, стать, рівень доходу, постійне місце проживання та час перебування в горах. Йдеться про Сколівський, Турківський, Старосамбірський райони, а також такі міста, як Східниця, Моршин та Трускавець.

Для проведення аналізу використають статистичні дані, зокрема інформацію мобільних операторів. Як пояснив редакції Андрій Лазорко, у такий спосіб дослідники сподіваються побачити, як пересуваються люди, прослідкувати цей ланцюжок переміщень та проаналізувати витрати.

В результаті дослідження «Агенція регіонального розвитку Львівської області» знатиме про особливості попиту на туристичні послуги, «точки болю» туристичної галузі в певному районі, а також зможе прогнозувати майбутні запити в туристичній інфраструктурі.

За словами директора «Агенції регіонального розвитку Львівської області» Тараса Баранецького, певна інформація про портрет туриста є, однак ці дані отримали насамперед завдяки анкетуванню, вони не були комплексними.

Після закінчення дослідження портрет туриста опублікують на сайті «Агенції регіонального розвитку Львівської області». Як пояснив Тарас Баранецький, його у своїй роботі буде використовувати облдержадміністрація, також дані надішлють громадам гірських районів.

Поточне дослідження буде не першим великим аналізом портрету туриста серед Західних областей. Два роки тому, у 2018 році, такий аналіз провели в Івано-Франківській області за 60 тис. грн. За словами Андрія Лазорка, саме цю роботу його команда використає як зразок для свого дослідження.

Про підрядника

Андрій Лазорко зареєстрований як підприємець 2008 року у Львові. Він є співзасновником та комунікаційної компанії «FreshPR» керівником її львівського офісу. Клієнтами цієї PR-фірми є, зокрема, «Нова пошта» та молочна компанія «Галичина».

Протягом 2019-2020 років він отримав державних замовлень на 576 тис. грн, враховуючи поточну угоду. Серед інших його замовлень – організація презентації Львівщини на 18-тій Азербайджанській Міжнародній Виставці «Туризм і Подорожі» за 85 тис. грн, а також − оновлення туристичного сайту Львівщини за 50 тис. грн.

Славське за чверть мільйона просуватиме себе на маловідомих сайтах

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі