У Сокалі через збільшення хворих на ковід замовили ліжок на понад 800 тис. грн

Фото: Тф Джі Хелс

Сокальська центральна районна лікарня 2 грудня підписала договір із ТОВ «Здраво» на закупівлю медичних ліжок за 838 тис. грн. Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

За договором придбали медичні ліжка моделі HBM-2SM виробництва компанії «Біомед». Всього замовили 30 ліжок, а їх вартість становить 27,93 тис. грн. Такою ж є ціна вказана на сайті у компанії-виробника.

Закупівлю провели за спрощеною процедурою звітування, оскільки придбання такого товару передбачене постановою Кабінету Міністрів, і використовується для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, пандемії коронавірусної хвороби COVID-19.

Як розповів головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед закупівлю здійснили здійснюють через збільшення кількості хворих на коронавірус:

«Переважно, це ліжка для ковідних хворих, ми відновлюємо інфекційне відділення, проводимо там ремонт. Але також замінимо ліжка в інших відділеннях, де вони дуже старі, по 30 років, вже відпрацювали своє. Закуповуємо функціональні ліжка, бо хворі важкі», – пояснив він.

ТОВ «Здраво» зареєстроване у Києві, а його власником є Валерій Лось. Компанія є одним з найбільших постачальників медичної техніки і з початку 2020 року отримала 758 держзамовлень на 215 млн грн.

Сокальська ЦРЛ належить до переліку медзакладів, які приймають хворих на COVID-19. За спеціальною процедурою лікарня з березня підписала 13,2 млн грн. Окрім ліжок, серед великих закупівель лікарні це два апарати штучної вентиляції легень S1100A за 1,6 млн грн та портативний рентген-апарат DIG-1100 за 1,28 млн грн.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці British Embassy Kyiv в рамках проєкту з протидії порушенням в державних закупівлях під час пандемії COVID-19 у Західній Україні.  Погляди, висновки, рекомендації, висловлені в цій публікації, належать журналістам «Наші гроші. Львів» і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі