Під час ремонту алеї на проспекті Свободи планують встановити нові італійські ліхтарі по 70 тисяч кожен

Фото світильників з сайту виробника Neri

Галицька районна адміністрація Львівської міської ради підписала договір на капітальний ремонт центральної пішохідної алеї на проспекті Свободи у Львові з ПП «Термобуд-Київ».

Спочатку сума угоди становила 13,65 млн грн, однак того ж дня 30 липня, була зменшена до 9,5 млн грн. Як пояснили в Галицькій РА, зміни в сумі договорі, і відповідно в об’ємі робіт, відбулися через брак коштів. Однак там запевнили,  що цьогоріч планують доукласти договір на те, від чого наразі довелося відмовитись.

Роботи з ремонту пішохідної алеї планують виконати до кінця року. Кошторисом на 13,65 млн грн передбачено демонтажні роботи, благоустрій, облаштування водопостачання та водовідведення, облаштування прилеглого тротуару, електромонтажні роботи. Так, наприклад, буде облаштовано автоматичний полив газонів та встановлено нові італійські декоративні опори зі світильниками Nova by Neri: 2 опори на два світильника по 96,7 тис. грн та 12 опор на один світильник по 68,9 тис. грн. В оновленому кошторисі на 9,5 млн грн відсутні ці дорогі світильники.

Ліхтарі Nova by Neri в Італії (зображення з сайту виробника)

Технічні вимоги на ліхтарі від Галицької РА та схема їх розміщення

Також передбачається вимощення плиткою із чорного та сірого граніту товщиною в чотири сантиметри вартістю 1857 грн за метр квадратний.

Нагадаємо, у 2018 році в ремонт тротуарів на проспекті Свободи, алеї та тротуарів площі Марійської було вкладено 7 млн грн.

Переможець торгів на теперішній ремонт змагався із ТОВ «Вельт Капітал» із ціною на 30 тис. грн вищою, під час аукціону конкуренти не знизили первинну пропозицію.

ПП «Термобуд-Київ» зареєстровано в Києві і належить Юрію Парфенюку. Цьогоріч компанія отримала замовлень на понад 19 млн грн, всі у Львівській області.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі