У львівській лікарні замовили без тендеру ліків, які не можна купувати по спецпроцедурі

Фото умовне, джерело: telanganatoday.com

Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева 13 липня підписала договір вартістю майже 199,9 тис. грн з ТОВ «Бадм-Б» на постачання ліків за спеціальною спрощеною процедурою для подолання пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19).

Дана спрощена процедура передбачає закупівлі певних товарів за прямими договорами, без проведення конкурсу. Однак не всі замовлені лікарнею препарати є у переліку відповідної постанови Кабміну, яка визначає, що можна купувати без конкурсу.

Так, із договору на 199,9 тис. грн замовили на понад 108 тис. грн порошку для розчину «Гепацеф Комбі» (міжнародна непатентована назва Cefoperazone), який не передбачений постановою Кабміну. На ці ліки лікарня мала б провести конкурсну закупівлю, оскільки сума перевищує 50 тис. грн. Так само замовили розчин для ін’єкцій «Октагам» (Immunoglobulins) на понад 26 тис. грн, він в постанові відсутній.

Як повідомляли «Наші гроші. Львів», на початку липня лікарня з аналогічним порушеннями замовляла на понад 200 тис. грн розчин для інфузій Левоцин-Н, де діючою речовиною левофлоксацин (Levofloxacin) – він відсутній в постанові. Тоді в лікарні повідомили, що призначають ці ліки хворим на коронавірусну інфекцію і вони дають хороший ефект.

Також у травні-червні лікарня замовляла за процедурою для подолання пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) низку препаратів, які відсутні у постанові. Наприклад, у травні «Левоцин-Н» на понад 50 тис. грн, «Гепацеф Комбі» – понад 100 тис. грн, червні – «Левофлоксацин» на понад 80 тис. грн, «Левоцин-Н» – понад 200 тис. грн, «Гепацеф Комбі» – понад 116 тис. грн.

Дніпропетровське ТОВ «Бадм-Б» належить Олександру Дитятковському і Олександру Суходольському, входить в перелік 15  компаній, які отримали найбільше замовлень для боротьби з COVID-19 у Львівській області.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі