Тернопільська лікарня швидкої допомоги закупила кисневе обладнання на понад 2 млн грн

фото: Pixabay

Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги 17 червня замовила концентратор кисню та центральну компресорну станцію за 2,15 млн грн.

Згідно з угодою, концентратор кисню О 93-160 з резервуаром на 270 літрів газу коштуватиме 1,31 млн грн, а центральна компресорна станція з резервуаром на 900 літрів – 840 тис. грн. Товар поставить ТОВ «Цеоліт Медікал» протягом 45 днів після 100% передоплати.

Кисневий концентратор дозволяє подавати кисень у тих випадках, коли немає відповідних балонів або спеціальної центральної подачі. Окрім того, забезпечувати лікарню потрібним газом буде й компресорна станція, яка призначена для його одержання. Це медичне обладнання використовують для лікування хвороб дихальної системи.

Закупівлю здійснили за спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19.

Це не вперше Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги замовляє кисневе обладнання. На початку травня медики підписали договір на постачання двох концентраторів для довгої кисневої терапії  Mark 5 Nuvo 8 та однієї моделі Mark 5 Nuvo 10 за 163 тис. грн. Ще один концентратор Mark 5 Nuvo 8 за 53 тис. грн лікарня замовила у червні.

Також протягом карантину в Тернопільській області кисневі концентратори вже отримали два медичні заклади. Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр придбав п’ять таких пристроїв «Біомед» JAY 5-AW за 102 тис. грн. А Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня купила три концентратори на 10 літрів за 435 тис. грн.

Щодо центральної компресорної станції, то її в області протягом карантину купують вперше. Однак в середині березня технічне обслуговування відповідної системи замовила Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня. Також, судячи з опублікованого договору про обслуговування за грудень 2019 року, таку станцію має Тернопільська університетська лікарня.

Постачальник кисневого обладнання для Тернопільської лікарні швидкої допомоги ТОВ «Цеоліт Медікал» зареєстроване 2011 року в Києві. Власником та водночас керівником фірми є Олексій Стрехо.

Протягом 2019-2020 років компанія «Цеоліт Медікал» отримала замовлень на 2,98 млн грн. За ці два роки фірма вперше підписує договір в Тернопільській області.

 

Підготували за підтримки МФ Відродження

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі