Коломийська міськрада заплатить 155 тис. грн за перевезення медиків державному виконавцю

Коломийська міська рада 27 квітня уклала вісім угод на послуги спеціалізованих автомобільних перевезень з ТДВ «Коломийське автотранспортне підприємство» на загальну суму 155,29 тис. грн. Про це повідомляється на порталі електронних закупівель Prozorro.

Йдеться про перевезення медичних працівників Центральної районної лікарні. Згідно з угодами, перевезення будуть здійснювати за восьма маршрутами з 25 квітня до 10 травня 2020 року. Нагадаємо, на сьогодні офіційна дата завершення карантину 11 травня. Всі угоди укладено за процедурою звітування відповідно до ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Передбачено надання послуг регулярних спеціальних пасажирських перевезень працівників до місць роботи критичної інфраструктури на період карантину.

МаршрутВартість, грн   
АТП – Центральна районна лікарня-Семаківці19 780
АТП – Центральна районна лікарня-Саджавка26 548
ТП – Центральна районна лікарня-Печеніжин20 910
АТП – Центральна районна лікарня-Мишин21 500
АТП – Центральна районна лікарня-Лісна Слобідка22 296
АТП – Центральна районна лікарня-Княждвір20 321
АТП – Центральна районна лікарня-Велика Кам’янка23 937
АТП – Центральна районна лікарня-Гвіздець27 600
155 292

ТДВ «Коломийське автотранспортне підприємство» є правонаступником ПАТ «Коломийське автотранспортне підприємство». Сьогодні основним бенефіціарним власником підприємства є Сергій Атаманов, йому належать 21,3% статутного фонду підприємства. Решта власників володіють від 4 до 1% підприємства. Сергій Атамонов є головним державним виконавцем Коломийського міськрайонного відділу державної виконавчої служби. Раніше акції підприємства належали його батькові Миколі Атаманову, який тривалий час був головою правління підприємства.

Підготували за підтримки МФ Відродження

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі