У Стебнику вдвічі переплатили за інфрачервоні термометри

Стебницька міська лікарня, що у Львівській області, підписала договір на постачання безконтактних інфрачервоних термометрів на 51,6 тис. грн з підприємицею Антоніною Ільницькою. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

Замовили 12 термометрів YT-1C (Yuwell), один коштуватиме 4300 грн. За даними Є-Дата, ці термометри для боротьби з Covid-19 були повністю оплачені 17 квітня.

Така ціна є вищою, ніж у більшості інших закупівель в Prozorro. Наприклад, в Обухові (Київська область) 22 квітня замовили такі ж термометри по 1890 грн за штуку, в Бердянську (Запорізька область) 14 квітня – по 1675 грн, а в Ірпіні  21 квітня – по 2200 грн. Так само 24 квітня в Новому Роздолі у Львівській області термометри замовили по 1,9 тис. грн.

Ціна в 2-2,5 тис. грн за одиницю є в більшості закупівель термометрів такої моделі. Навіть в онлайн-магазинах ціна на модель YT-1C становить 1890 грн.

Це перше замовлення для підприємиці Антоніни Ільницької, інших договорів в системі Prozorro не публікували. Вперше вона зареєструвалась підприємцем в 2003 році, а потім припинила діяльність в 2005 році. Зареєструвалась заново в 2014-му, основним видом діяльності є роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах.

Матеріал підготували за підтримки МФ Відродження

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі