Хто поділив 3,7 млн грн на перевезення медиків на Львівщині

Фото ілюстративне. Джерело: www.245.ua

Медичні заклади Львівської області протягом карантину замовили перевезення своїх працівників на 3,7 млн грн. Найбільші замовлення між собою поділили три перевізники – ПАТ «Львівське АТП-14630», ТОВ «Авто-Лайн» та підприємець Андрій Оленич.

ПАТ «Львівське АТП-14630» перевозить медиків Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні та Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи. Загальна сума його замовлення становить 819 тис. грн.

«Львівське АТП-14630» працює на ринку з 1997 року, і є одним із перевізників Львова. Найбільшими пакетами акцій підприємства володіють львів’яни Андрій Рокош (68%) та Богдан Герявенко (16%). У Львові цей перевізник обслуговує автобуси №15, №21, №23, №26, №31, №42 та №44.

Наступне у рейтингу − ТОВ «Авто-Лайн», яке отримає 741 тис. грн за обслуговування Сокальської центральної районної лікарні та Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру. Компанія «Авто-Лайн» також спеціалізується на перевезенні людей, власниками фірми є Василь Гнідець, Олександра Максимів та Михайло Квасниця.

Третій за сумою замовлень на перевезення медиків – підприємець Андрій Оленич. Він довозить медиків Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру, Львівської обласної клінічної лікарні та Львівського обласного клінічного лікувально-діагностичного кардіологічного центру. За свої послуги перевізник отримає 416 тис. грн.

Андрій Оленич – депутат Миколаївської районної ради, член постійної комісії з питань промисловості, енергозберігання, зв’язку, шляхового господарства, розвитку агропромислового комплексу і екології. Зареєстрований як підприємець 2004 року в селі Крупсько Миколаївського району. Протягом 2019-2020 років Оленич отримав лише поточні підряди та одне замовлення на перевезення учнів.

Трохи менше – 364 тис. грн – дістанеться ПП «Автошлях» за перевезення медиків Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит». У 2016 році співвласник цієї компанії Михайло Гац обслуговував автобус №322 сполучення Романів-Бібрка-Львів. Йому також належить ПП «Перемишляни Автошляхбуд», яке видобуває пісок на родовищі Лагодівське 1     .

Ще 350 тис. грн отримає ПП «Тур-Авто» за перевезення медиків Львівської обласної клінічної лікарні. Це – компанія Оксани Думи, молодшої доньки колишнього начальника львівського управління «Укртрансінспекції» Ігоря Думи. У 2016 році він напряму контролював дев’ять автостанцій – у Новояворівську, Жовкві, Перемишлянах, Моршині та Бориславі та ще чотири у Львові. А от Оксана Дума через ПП «Тур-Авто» виступала співвласницею автостанції «Турка», що у Турківському районі.

Інший перевізник ТОВ «ЗолочівАвтоТранс» довозитиме працівників Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит» та Золочівської центральної районної лікарні. За свої послуги він отримає 222 тис. грн. Директор та співвласник цього підприємства Богдан Наливайко також частково володіє ТДВ «Золочівське АТП-14611».

Довозитимуть медиків на роботу й ще два львівські приватні перевізники, які обслуговують маршрути у Львові. ТОВ «Фіакр-Львів» перевозитиме працівників Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні, а ТОВ «Міра і К» − Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні.

Ще два приватні підприємці, у яких замовили довезення медиків, також довго працюють на ринку перевізників. Марта Бандровська обслуговує приміський маршрут №264 (Львів-Глуховичі). Михайло Онуфер зареєстрований 2005 року в Стрию, його основним видом діяльності є перевезення міським та приміським сполученням.

Найменше замовлення серед перевізників отримала й найменш дотична до перевезень підприємиця Ольга Пелех. Їй належить ТОВ «Євро-Енерго-Альянс» − один з постачальників рудстійки для державного підприємства «Львіввугілля».

Медичний закладПеревізникСума договору, тис. грн
Львівська обласна інфекційна клінічна лікарняПАТ «Львівське АТП-14630»263
Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія ЛипиПАТ «Львівське АТП-14630»556
Сокальська центральна районна лікарняТОВ «Авто-Лайн»400
Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центрТОВ «Авто-Лайн»341
Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центрФОП Андрій Оленич64
Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центрФОП Андрій Оленич78
Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центрФОП Андрій Оленич82
Львівська обласна клінічна лікарняФОП Андрій Оленич110
Львівський обласний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центрФОП Андрій Оленич82
Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит»ПП «Автошлях»364
Львівська обласна клінічна лікарняПП «Тур-Авто»274
Львівська обласна клінічна лікарняПП «Тур-Авто»76
Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит»ТОВ «ЗолочівАвтоТранс»77
Золочівська центральна районна лікарняТОВ «ЗолочівАвтоТранс»145
Львівська обласна інфекційна клінічна лікарняТОВ «Міра і К»274
Стрийська центральна районна лікарняФОП Михайло Онуфер200
Львівська обласна клінічна психіатрична лікарняТОВ «Фіакр-Львів»120
Львівська обласна клінічна психіатрична лікарняТОВ «Фіакр-Львів»114
Львівська обласна клінічна психіатрична лікарняТОВ «Фіакр-Львів»72
Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія ЛипиФОП Марта Бандровська49
Новокалинівський міський центр первинної медико-санітарної допомогиФОП Ольга Пелех7

Публікацію підготували за підтримки МФ Відродження

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі