Чернівецькі медики отримають майже 900 швидких тестів на визначення коронавірусу

Зображення: FB-сторінка Cellex Inc.

Чернівецька міська лікарня №1 30 березня підписала договір на постачання експрес-тестів для діагностики коронавірусу з ТОВ «Інкос Лайн» на майже 192 тис. грн. Лікарня замовила 35 наборів по 25 тестів в упаковці, тобто загалом 875 швидких тестів.

Згідно з угодою, один набір тестів Cellex Inc. коштує 5,48 тис. грн з ПДВ, відповідно один такий тест – 219 грн. В основному за такими ж цінами компанія продає товар в інших областях.

Фото: сторінка у FB Cellex Inc.

Наприклад, Центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської районної ради (Кіровоградська область) замовив одну упаковку за 5,5 тис. грн з ПДВ. А Департамент охорони здоров’я Хмельницької ОДА – також по 5,48 тис. грн. Криворізька інфекційна лікарня №1 зробила замовлення на понад 1,3 млн грн, і одна упаковка коштуватиме їм 5,24 тис. грн.

Постачальник доставить тести в лікарню протягом десяти робочих днів після 100% передоплати.

Компанія «Інкос Лайн» зареєстрована 2014 року в Києві. Її власниками є кияни Микола Назаровець та Анна Назаровець. До березня 2020 року фірма в основному продавала запчастини та техніку. Протягом 2019-2020 років отримала замовлень на 70 млн грн. Основна діяльність компанії – неспеціалізована оптова торгівля.

Американська компанія Cellex Inc виробляє тести на потужностях заводів Китаю.

Перші експрес-тести Чернівці отримали 14 березня. Нагадаємо, Чернівецька область була першою, де виявили хворого на коронавірус. Загалом в Україні станом на 31 березня було 645 підтверджених випадків COVID-19.

Публікацію підготували за підтримки МФ Відродження

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі