Суд втричі зменшив заставу для гендиректора «Галсільлісу»

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Львівського апеляційного суду зменшила розмір застави для гендиректора «Галсільлісу» Володимира Мельника із 1,051 млн грн до 336,32 тис. грн. Відповідну ухвалу суду оприлюднили в реєстрі судових рішень 24 січня.

Керівника Обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс» затримали 13 січня за отримання хабара від керівника Яворівського дочірнього підприємства «Галсільлісу».

Як повідомляла Прокуратура Львівської області, щомісяця керівники дочірніх підприємств повинні були збирати приблизно 30-40 тис. грн і передавати ці гроші гендиректорові «Галсільлісу». Мельник, за версією слідства, застосовував такий розрахунок: від 1 до 1,5 долара за кубометр реалізованого підприємством товару. Його затримали під час отримання 17,8 тис. грн та 300 доларів, які були частиною чергового щомісячного «траншу».

Загалом, за даними УСБУ у Львівській області, протягом минулого року керівник «Галсільлісу» отримав таким чином приблизно 5 млн грн.

Із інформації в реєстрі судових рішень «Наші гроші. Львів» дізналися, що Володимира Мельника  затримали не під час отримання коштів із рук в руки. Після розмови в службовому кабінеті гендиректора керівник Яворівського дочірнього підприємства поклав гроші до службового автомобіля «Галсільлісу» «Nissan X-Trail», яким користується Мельник. Пізніше гендиректор заявив, що це не його гроші та їх походження йому невідоме.

Фото Прокуратури Львівської області

15 січня суд призначив Володимиру Мельнику запобіжний захід у виді тримання під вартою на 60 днів із можливістю внесення 1,051 млн грн застави. Керівнику Яворівського дочірнього підприємства розмір застави визначили значно менший – понад 168 тис. грн.

Однак в апеляційному суді Мельнику судді зменшили розмір застави до 336,32 тис. грн. Повний текст ухвали ще не опублікований, тому причини такого рішення невідомі. Підозрюваний також зобов’язаний, здати закордонні паспорти, не спілкуватись із слідками у справі та не відлучатися із села Заплатин Стрийського району без дозволу слідчих. У цьому селі йому належить будинок площею 254 кв. м.

Виконувачем обов’язків гендиректора «Галсільлісу» із 15 січня є Ігор Тренич, який є перший заступником Володимира Мельника.

У якості заробітної плати у 2018 році Володимир Мельник задекларував понад 290 тис. грн, а його дружина – ще 91 тис. грн. Він володіє підприємством «Гарант», основним видом діяльності якого є «лісопильне та стругальне виробництво».

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі